O nas

Kancelaria Wojciechowska Kisielewska-Tracz Wojciechowski działa pod obecną marką od 2010 roku. Jednak każdy z adwokatów ją tworzących funkcjonował na rynku usług prawnych już wiele lat wcześniej. Postanowiliśmy połączyć nasze siły, wiedzę i doświadczenie z różnych dziedzin prawa by móc w bardziej kompleksowy i efektywny sposób obsługiwać naszych klientów. Dzięki wysokim kompetencjom, solidności i odpowiedzialnemu podejściu do prowadzonych spraw w krótkim czasie udało nam się pozyskać grono stałych klientów, wśród których znajduje się m.in. jeden z największych zagranicznych deweloperów na rynku krakowskim a także jedna z największych polskich fundacji charytatywnych – zapraszamy do działu referencje gdzie znajduje się więcej szczegółowych informacji.

AGATA WOJCIECHOWSKA

agataADWOKAT, specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym spółek kapitałowych. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorstw, zarówno w ich stosunkach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Reprezentuje klientów podczas trudnych i skomplikowanych transakcji handlowych i inwestycyjnych. Posiada doświadczenie w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, a w szczególności w zagadnieniach związanych z prawem budowlanym i administracyjnym. Reprezentuje strony w sporach sądowych cywilnych i gospodarczych oraz przed organami architektoniczno-budowlanymi i sądami administracyjnymi. Agata Wojciechowska ukończyła WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2001 roku jest członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej, a od 2005 roku prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Wcześniej pracowała jako prawnik w spółkach należących do Grupy Kapitałowej Zasada.S.A, prowadząc ich kompleksową obsługę prawną.

 

 

 

KATARZYNA KISIELEWSKA-TRACZ

kasia1czbADWOKAT, specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym także spółek kapitałowych oraz w sprawach z zakresu praw autorskich i własności intelektualnej. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorstw, zdobyte zarówno w trakcie pracy w krakowskich kancelariach adwokackich jak również w czasie kilkuletniej pracy w Grupie PGD. W zakresie obowiązków działu prawnego PGD, z którym początkowo współpracowała i którym następnie kierowała, znajdowały sie m.in sprawy kilkunastu spółek Grupy a także sprawy pracownicze, reklamacyjne, administracyjne i cywilne. Katarzyna Kisielewska-Tracz jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz stypendystką Katholieke Universitet w Leuven.. Podczas studiów członek European Law Students’ Association. W 2007 roku ukończyła aplikację sądową i zdała egzamin sędziowski. Od stycznia 2010 roku jest adwokatem i członkiem Izby Adwokackiej w Krakowie.

 

 

 

PIOTR WOJCIECHOWSKI

piotrADWOKAT, posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, także tych, w których pojawia się tematyka prawno-karna, w tym spraw karno-gospodarcze, karno-administracyjne, karno-skarbowe. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Piotr Wojciechowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a od 2003 roku członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Od 2007 roku prowadzi indywidualną praktykę adwokacką. Wcześniej związany z najlepszymi krakowskimi kancelariami, gdzie zdobywał doświadczenie niezbędne do wykonywania zawodu.